Çalışma Saatleri Hafta İçi 09:00 21.00 Hafta Sonu 09:00 21.00
Telefonlar 0312 418 88 58 0533 647 48 25
E Posta info@odtululeraktifegitim.com odtululerdershanesi@gmail.com

Disiplin Uygulamaları

Derse geç gelen öğrenci derse alınmaz, bir sonraki dersi kütüphanede ders çalışarak bekler.
Derse geç gelen öğrenciye o dersin branş öğretmenleri tarafından ceza ödevleri verilir.
Ödev yapmayan öğrenci, yapmadığı ödevlerini tamamlamak için ders bitiminde eve gönderilmez. Kurumda ceza ödevlendirmesine kalır. ödevlerini bitirdiktan ve öğretmeninden onaylama aldıktan sonra eve gidebilir.
Geç kalma veya ödev yapmama alışkanlığını devam ettiren öğrencilerin birebir etütleri 1-2 hafta aralığında iptal edilir.
Cep telefonları ilk ders toplanarak ders bitimine kadar kilitli dolaplarda saklanır. önemli bir durumda veli, öğrenciye kurumu srayarak ulaşabilir.
Cep telefonunu teslim etmeyen öğrenciler önce uyarmalır. Uyarılara uymayan öğrencilerin telefonlarına 1-4 hafta süresince velinin bilgisi dahilinde el konulur.
Derslere sık sık devamsızlık icra eden, verilen ödevleri yapmayan, sınavlara girmeyen, rehberlik çalışmalarına katılmayan öğrencilerin öğretmenler kurulu ve yönetim sonucuyla dershaneden ilişiği kesilir.
Her öğrenciye disiplin kurallarıyla ilgili sözleşme yapılır. Sözleşme kurallarına uymayan öğrenciler disiplin kural gereği önce dershaneden uzaklaştırılır. Kurallara uymama hali devam etmiş olduğu takdirde de sözleşmesi iptal edilerek kayıt iptali yapılır.