Çalışma Saatleri Hafta İçi 09:00 21.00 Hafta Sonu 09:00 21.00
Telefonlar 0312 418 88 58 0533 647 48 25
E Posta info@odtululeraktifegitim.com odtululerdershanesi@gmail.com

Neden Butik Dershane

Öğrenci mutluluğunu ve beraberinde başarıyı her şeyin üzerinde tutuyor, kitle ve grup dershaneciliğinin aksine bire bir öğrenci odaklı bir eğitim sistemi uyguluyoruz.
Öğrencilerimizle bire bir ilgilenerek, onlara sadece bir ‘sınav kazanıcı’ olarak bakmayan, onların sınav kazanması için yöntemlerini belirlemiş ve bunları uygulayabilen bir eğitim kurumu olarak, her öğrencinin özel olduğu düşüncesiyle birebir eğitim veriyor ve Butik Dershanecilikte ilk ve en iyi olma gayretimizi sürdürüyoruz. Nasıl emek, sevgi, çalışma, ilgi ve bilgi ‘başarı puzzle’ nın bir parçasıysa Butik dershane de Başarınızın en önemli parçasını oluşturmaktadır.

Butik Dershane Ankara’ da 2010 yılında deneyimli eğitimciler tarafından kuruldu.
Öğrencilerimizin başarılarını arttırabilecek ve sürdürebilecek tüm ayrıntılar düşünülerek kurulan bir Butik Dershane: Dershanenin ev ortamı rahatı ve huzurunu öğrenci ve öğretmenlerine hissettirecek yapıda olması, branşlarında kişisel yeteneklerini ortaya koyan tecrübeli ve nitelikli öğretmen kadrosu, hedefleri ve yayınları ile Butik dershane kavramını Ankara’ da ilk uygulayan ve Butik dershane kurallarını oluşturan bir eğitim kurumudur…

Dershane’ de önceden belirlenip sene sonuna kadar aynı kalan bir program yok. Öğrencilerinin hangi derslerde problem yaşadıklarını biliyor ve problemlerin kaynağına odaklı bir ders programı hazırlıyoruz. Böylelikle Dershane öğrencilerinin özel derse veya verimsiz geç en etüt saatlerine ihtiyacı olmuyor.