Çalışma Saatleri Hafta İçi 09:00 21.00 Hafta Sonu 09:00 21.00
Telefonlar 0312 418 88 58 0533 647 48 25
E Posta info@odtululeraktifegitim.com odtululerdershanesi@gmail.com

Yaz Kampı

Matematik-fizik-kimya ders kampları
Ders çalışma alışkanlığı olmayan yada nasıl ders çalışması icap ettiğini bilmeyen öğrencilerin faydalanabileceği yaz kampı programımız toplam 210 saatir. Programımız Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe günleri saat 09-30-17:00 arasında yapılmaktadır.
Ders Kampımızda öncelikle öğrencinin bireysel noksan olduğu mevzular tespit edilir. Noksan konular 3-5 kişilik gruplarda döngülü şekilde anlatılarak konunun anlama kısmı gerçekleşmiş olur.Öğrencinin eğer temelinde aksaklık var ise temele yönelik konu anlatımı yapılır.
Ders kampı planlaması: 09:00-13:00 arası mevzu anlatımı ile adım atar. Konu ifadeından sonrasında öğrenci eve gönderilmeden öğrencinin evde yapacağı tüm çalışmalar öğretmenler gözetimin de yanımızda yaptırılır. Öğrenci tüm çalışmaları burda tamamlandığı için evde çalışma yapmasına gerek kalmaz.
Yaz kampının faydaları
1) Öğrencinin ders çalışma alışkanlığı kaynaklanır
2) Öğrenci, eğitim yaşamı süresince (ygslys hazırlık, lisan,yüksek) maksimum ihtiyaç duyduğu ÖĞRENMEYİ VE ÇALIŞMAYI ÖĞRENİR.
3) Öğrencinin tüm çalışmaları burada tamamlandığı için aileninöğrenciye evde çalış deme ihyacı olmaz bu da ebeveynlerle çocuk arasındaki iletişimi kuvvetlendirir.
4) Öğrenci bir tek mevzu dinleyip eve gitmiş olsa idi öğrenci,evde takıldığı bir noktada teknik destek alamaz ve o gün o sual öğrenciye iş yapmış oldurmazdı. Bu da öğrencinin ders çalışma alışkanlığını vasatlaştırırdı. Hepimiz öğrencinin anlaması öğrenmesi eksik olduğu mevzuların

LYS – YGS Yaz Kampı Ankara
Kamp Hizmetleri (Fizik, Kimya ve Matematik)

Öğrencilerin korkulu kabusu nedir?

Fizik, kimya ve matematik üçlüsü…

Peki bu kabusu tatlı bir rüyaya çevirecek olan kimdir?

Normal olarak Odtülüler Eğitim Kurumu!

Odtülüler Eğitim Kurumu; algılanması, öğrenilmesi ve geliştirilmesi zor olarak malum fizik/kimya/matematik dersleri için özel kamplar düzenler. Öğrencilerin motivasyonunu pekiştirmek ve grup bilincini aşılamak için sürdürülen bu kamplarda, 10-12 kişilik sınıflar yer alır. Kamp hizmetleri sayesinde öğrenciler hem özel olarak ustalaşmış eğitim desteği alır aynı zamanda ortak amaç doğrultusunda grupla hareket etme hissini yaşar. Ortak paydada birleşen genç bireyler, mesuliyet duygusunu ve başarı bilincini çok daha hızlı bir halde Fizik/kimya/matematik kamplarının programları yaz ve kış olmak üzere değişiklıklar gösterir. Aynı şekilde öğrencilerin uygun olma durumuna nazaran de kurs programları ortak bir düzlemde hazırlanır. Öğrenciler, alanında uzman eğitimciler yardımıyla uygulamalar çerçevesinde ders işleyişine geçer. Mevzularla ilgili soru çözümleri, kontroller ve daha pek çok uygulama; Odtülüler Eğitim Kurumunun kamplarında öğrencilere sunulmaktadır.

Fizik/kimya/matematik kampları sayesinde öğrenciler bilgiyi taze, hızlı ve direkt şekilde almış olur. ürkütücü dersler, yaşıtlarıyla gerçekleştirilen ortak uygulamalar ve ustalaşmış eğitim teknikleri sayesinde keyifli bir öğretim sürecine dönüşür. Grup bilinciyle çabalamayı öğrenen öğrenci, bilgilerini daha kalıcı bir biçimde sindirir ve bu da bilgilerin silinmesini güçleştirir. Takıldığı mevzularda süratlica ulaşabildiği öğretmenleri sayesinde anlık destek alır ve başarı yolculuğunda daha etkin şekilde yol alınır.

Odtülüler Eğitim Kurumu kamplarına katılan öğrenciler, grup içinde toplu hareket etmeyi öğrenirken bununla birlikte kendi başarı haritasını da çizmeyi öğrenir. Kamplarda ortam tamamen öğrencinin çalışması ve konsantre olması
için özel olarak hazırlanır. Sessiz, yalıtılmış ve rahat bu ortamlarda öğrencinin ders çalışması ile ilgili tüm engeller önünden kaldırılır. Öğrenci gruplarıyla yaratılan sinerji neticesinde öğrenme süreci keyifli hale gelen bireylerin,öğrenme hızı da artış gösterir.

Fizik/kimya/matematik kamplarına; bu dersleri sevmeyen, yardım almadan başarı sağlamakta zorluk çeken, sual çözümünde destek isteyen, çalışma stratejilerini öğrenmeye ihtiyaç duyan, farklı uygulamalarla tecrübe kazanmak
isteyen her öğrenci güvenle katılım gösterebilir. Her seviyeden öğrenci;
Odtülüler Eğitim Kurumunda eşit, profesyonel ve kaliteli bir eğitim süreci yaşar.Sonrası ise yalnızca başarı merdivenlerini süratlica çıkmaktan ibarettir.